SİVAS ÇİÇEKÇİLİK

12 Yılı aşkın süredir Perakende sektöründe hizmet veren Sivas Çiçekçilik , sizlerden aldığı güçle, en son çıkan ara malzemeleri ve sınırsız seçenekteki ana malzemeleri kullanarak, sadece Sivas Çiçekçilikte bulabileceğiniz özel tasarımlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Çiçek sektöründe sizlere Halil Rıfat Paşa Cad.Karahan Apt Altı No:86/B Sivas/Merkez adresinde ve www.sivascicekcim.com internet sitemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2001 yılında kurulan mağazamız, Sivas merkez çiçek göndermenizde, internet hizmetiyle daha hızlı ve kolay Çiçek siparişi vermenizi sağlayarak kurumsal hizmet kalitesi sunarak çiçek sektöründe öncü olmuştur.

Sivas Çiçekçilik, Çiçek Çeşitleri Anlamları ve Renkleriyle Hayatımızda önemli bir yer edinen Çiçek, Duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir araç olmuştur.

YENI ÇAĞIN SIPARIŞ TEKNIKLERI


www.sivascicekcim.com

Uluslararası Sivas Çiçekçilik, yurtiçi çiçek siparişlerinizi sevdikleinize ulaştırıyor , sizlerin ve sevdikleriniz mutluluğuna aracı oluyor.

Sivas Çiçekçilik, TÜRKİYENİN TAMAMINA hizmet etmektedir. Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Sivas Çiçekçilik uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek Sivas Çiçekçilik, ile artık o kadar kolayki.

MISYONUMUZ

Sevgilisini ve Sevdiklerini sevindirmek isteyen tüm müşteriler için ilk akla gelen olmak, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmak. Müşterilerimize, amaçlarına gerçek değer katan ekstra kaliteli çiçek ve çiçek ürünleri vererek müşterilerimizle karşılık bir güven , aile ortamı inşa ederiz. Sizleri mutlu etmek için asla tükenmeyen bir arayışla, sizlerin, sevdiklerinizin ve değer verdiklerinizin beklentilerine ve tutkularına saygı duyarız.

VIZYONUMUZ

Sevdiklerinizi Sevindirmenin En İyi Yolu Olmak.
Sivas Çiçekçilik - 0346 224 35 26 - Sivas Çiçekçi - Sivas Çiçek - Sivasta Çiçekçi - sivas çiçekçiler - sivas merkez çiçekçi
© Copyright By 2013 Sivas Çiçekçilik. Her Hakkı Saklıdır.